Результати ЗНО на Збаражчині показали, що у сільських школах навчають краще ніж в міських

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Тернопільської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року. Приємно, що школи Збаразького району зайняли досить високі позиції. Цікавим є те, що сільські школи у цьому рейтингу випередили міські. Безперечний лідер у районі за результатами зовнішнього оцінювання – ДНЗ Романовоселівський навчально-виховний комплекс – 4-те місце, Черниховецька школа 9-а у рейтингу, Старовишнівецька – 14-а у рейтингу, а Залужанська – 19-та.
Із збаразьких шкіл найвище у рейтингу (22 позиція) третя школа імені Тараса Михальського. ЗОШ № 2 імені Івана Франка 39-та, а перша збаразька одинадцятирічка, на основі котрої створюють опорну школу, посіла аж 65-те місце. Невтішні результати за підсумками ЗНО у школи-інтернат, яка опинилася у рейтингу аж на 94-ій сходинці.
У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році. Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Наталка ПАРОВА

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *