Другокласників урочисто прийняли до читацького кола

Минулої п’ятниці другокласників Збаразької ЗОШ №2 урочисто посвятили у читачі шкільної бібліотеки. Цей святковий момент школярі запам’ятають надовго, адже перед майбутніми відвідувачами книгозбірні виступив артистичний гурт семикласників, які, взявши на себе ролі казкових героїв, розповіли діткам, як бережливо ставитись до книжечок, щоб ті служили довго і вірно. А щоб читачі не забули, як поводитись із різноманітними збірочками, організатори заходу вручили їм посвідчення читача із надрукованою пам’яткою.
Дівчатка та хлопчики пообіцяли часто навідуватись до шкільної бібліотеки та систематично читати казки, оповідання, повісті дитячих письменників.
– Посвяту другокласників у читачі, – відзначила бібліотекар школи Оксана Адамович,- ми проводимо щороку, це наша давня традиція. Цього року вона відбулася в рамках місячника шкільної бібліотеки, який щороку проводимо під іншим гаслом, на цей раз воно звучить «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». Тема особливо актуальна для нашої школи, адже належить до всеукраїнської мережі шкіл сприяння здоров’ю. Впродовж місячника ми організовуємо різноманітні заходи, які пропагують здоровий спосіб життя, волонтери відвідують кожен клас, проводять анкетування, бесіди, вікторини, буде і квест. Загалом бібліотека завжди тримає тісний зв’язок з усіма школярами, і не лише заохочує до читання, а й налагоджує живе спілкування на різні теми, цікаві дітям.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *