Юні збаразькі тенісисти – у трійці призерів чемпіонату області

28-29 жовтня у Тернополі на спортивній базі ЗОШ №23 відбувся командний чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2004 р.н. і молодших. У змаганнях брали участь 13 команд із Тернополя, Чорткова, Заліщик, Кременця, Бережан, Підволочиська та Збаража. Честь Збаразької РК ДЮСШ серед дівчат захищали Софія Симів, Іванна Симів, Христина Кузьма, Анастасія Костоглод. Команда юнаків виступила в такому складі: Назарій Серкіз, Арсен Граблюк, Максим Машлянка.

Дівчата в нелегкій боротьбі поступилися сильнішим суперницям із Тернополя та Заліщик, але легко перегравши суперниць із Чорткова та Бережан (з рахунком 5:1 та 5:0), піднялись на третю сходинку п’єдесталу.
Юнаки показали непогану технічну підготовку, хоч і поступилися командам Підволочиська та команді №2 Тернополя з однаковим рахунком 4:5, але перегравши команду №2.Кременця з рахунком 5:3, зайняли сьоме місце, що в загальному неофіційному командному заліку вивело команду ДЮСШ на загальне третє місце, пропустивши вперед команди Тернополя та Бережан.
Дуже гарну, технічну, зрілу гру продемонстрував капітан команди юнаків – наймолодший гравець змагань 9-річний Назарій Серкіз. Особливо слід відзначити гру дебютанта змагань – Арсена Граблюка, який зумів принести в скарбницю команди лише на одне очко менше, ніж капітан.
Переможці та призери чемпіонату нагороджені медалями і грамотами.
Готував команду до змагань тренер-викладач Збаразької РК ДЮСШ Василь Деяк.

Ігор ПАТРОНИК,

директор Збаразької РК ДЮСШ

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *