«Золото» і злоті – з Намислува

Вільна боротьба
Команда збаразького фізкультурно-спортивного клубу «Чемпіон» стала срібним призером міжнародного турніру з вільної боротьби у польському місті Намислув, який відбувся 17-19 листопада. Першість дісталась господарям змагань – польському клубу «Орел».
Четверо наших земляків – Влад Хариш (вагова категорія 32 кг), Арсен Цар (38 кг), Андрій Ткач (47 кг) та Олександр Бебко (58 кг) привезли додому «золото».
Срібні медалі вибороли Богдан Федчишин (32 кг), Вадим Крупський (47 кг), Олександр Михальський (74 кг).
Третіми стали Назар Васьків (32 кг) та Антон Семенчук (53 кг).
Усі чемпіони змагань, наші земляки в тому числі, окрім медалей та грамот, отримали заохочувальні призи – сертифікати на 600 злотих.

Влад Пожогін – бронзовий призер чемпіонату України
Бронзовим призером чемпіонату України серед молодших юнаків, який відбувся у Хмельницькому 14-17 листопада, став Влад Пожогін – вихованець ФСК Чемпіон» та Збаразької ДЮСШ. Хлопець змагався у ваговій категорії 85 кг. Близьким до медалі чемпіонату був і Богдан Бастюк.
Турнір Сцібайла : четверо призерів
Одночасно з турніром у Намислуві міжнародні змагання відбулись у Тернополі. В обласному центрі відбувся 23-ій традиційний міжнародний меморіал пам’яті Богдана Сцібайла. У турнірі взяли участь команди з Угорщини, Польщі, Білорусі, Молдови, міст України.
Чемпіонські титули здобули наші земляки Назар Баньковський (вагова категорія 26 кг) та Богдан Бастюк (42 кг), третє місце виборов Юрій Вовк (47 кг).
У змаганнях серед дівчат срібну медаль отримала Катя Мельник (36 кг).
Тренуються наші юні спортсмени у тренерів Збаразької ДЮСШ Петра та Євгена Королів, Олександра Шафранського, Олега Борисевича.
Ще одна приємна новина надійшла до Збаража. Олександр Бебко, який навчається у київському Олімпійському коледжі і виступає за збаразький клуб «Чемпіон», став переможцем у відкритому чемпіонаті Києва серед дорослих, виступаючи у ваговій категорії 57 кг.
Наступна мандрівка наших спортсменів – у німецьке місто Люккенвальде, де 2 листопада на них чекають змагання на призи Святого Миколая.