Чотири медалі – від буковинського Святого Миколая

Три чемпіонські титули здобули збаразькі борці на 7-ому відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому ветеранам боротьби Буковини, який відбувся з нагоди Дня святого Миколая у Чернівцях 15-17 грудня.
У змаганнях взяло участь понад три сотні юних спортсменів не лише з українських міст, а й з Румунії та Молодови.
«Золото» здобули наші земляки Богдан Бастюк, який змагався у ваговій категорії 42 кг, Владислав Хариш (32 кг) та Ілля Вінтонович (26 кг). Арсен Цар ( 38 кг) виборов бронзову медаль.
Приємно, що усі призери нагороджені, окрім грамот та медалей, ще й грошовими преміями.
– Чотири призові місця на змаганнях такого рівня, – відзначив президент ФСК «Чемпіон» та тренер Збаразької ДЮСШ Петро Король, – це для нас досить високе досягнення, якщо врахувати те, що Збараж представляло лише п’ятеро спортсменів.