Святий Миколай приніс радість та надію

Тепло та щиро вітали підопічних районної організації Товариства Червоного Хреста та районного територіального центру соціального обслуговування з нагоди відзначення Дня Святого Миколая, яке відбулося 20 грудня у залі засідань міської ради.
Спершу поважних гостей вшанували добрим словом керівники даних організацій Наталія Мандзюк та Марія Милян. А за тим полинули дитячі вітання від школярів – представників учнівського самоврядування та вихованців БДЮТ. Талановиті дівчатка із вокального гуртка Михайла Качечки співали пісень, а вихованці гуртка Галини Михальської дарували сувеніри «Снігурі», виготовлені власноруч із ниток. Не обминули події і представники храму Христового Воскресіння, що у Збаражі. Настоятель храму отець Олексій Боднарчук разом із Святим Миколаєм прийшли підбадьорити земляків добрим словом, сповненим надій на Боже милосердя, та солодощами. Разом із духовним наставником учасники свята співали «Многая літа» та «Хто Миколая» любить. А ще в дарунок від отця кожен присутній отримав образочок із зображенням пресвятої Родини та молитвою до народженого Ісуса.
До окремих людей, хто не зміг через немічний стан здоров’я прийти на захід, організатори завезли подарунки додому.
– Таке свято,- відзначила голова районної організації ТЧХ Марія Милян, ми організовуємо спільно з центром соціального обслуговування не вперше. Особливим у цьому році є те, що долучились до такого приємного дійства представники церкви. Отець Олексій запропонував свою допомогу, приніс для наших підопічних 30 подарунків, і ми щиро вдячні йому за таку підтримку. Ми також зібрали власних 40 пакунків із солодощами , які роздали тим, хто брав участь у святі, а також передамо ще тим, хто не зміг у цей день прибути. Захід ми змогли провести завдяки коштам, виділеним з районного бюджету на підтримку нашої діяльності згідно з прийнятою Програмою.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *