У Кобиллі зростає майбутня зірочка естради

Минулий рік для п’ятикласниці Кобильської ЗОШ I-II ст. Ангелінки Шафранської завершився неймовірними враженнями та здобутками. Одинадцятирічна дівчинка взяла участь у супер-фіналі Першого Західно-українського пісенного конкурсу «Караоке без кордонів LIVE», який відбувся на сцені Тернопільського драматичного театру ім. Т.Шевченка 24 листопада. Хоча призового місця майбутній зірочці української естради не дісталось, проте, у її пам’яті назавжди залишаться неповторні миті виступу на професійній сцені, спілкування із знаменитими композиторами, співаками та поетами. Адже головою журі супер-фіналу був тернопільський співак та композитор Андрій Підлужний, членами журі – Антоніна Матвієнко, молодий перспективний співак Іван Наві, продюсер телеканалу М-2 Роман Муха, продюсер шоу «Голос країни» Руслан Квінта, телеведуча каналу ICTV Тала Калатай та інші професіонали.
На досягнутому дівчинка зупинятися не збирається. Уже готується до наступного сезону цього конкурсу, який розпочнеться 16 лютого. – Нас настільки захопила надзвичайно творча атмосфера цього конкурсу, доступність, привітність організаторів, що ми вирішили продовжити, і з нетерпінням готуємось до наступних виступів, – зізнається мама Ангелінки – вчитель теоретичних дисциплін Збаразької ДМШ Марія Шафранська. – Хоча, звичайно, доведеться багато попрацювати і вдосконалюватись, але ці зусилля приносять не втому, а задоволення. Користуючись нагодою, хочу щиро подякувати усім, хто голосував за доньку. Назбиралось понад 770 голосів, завдяки яким Ангелінка потрапила до супер-фіналу.
Потрапити до супер-фіналу завдяки голосуванню через Інтернет мали змогу лише одна дитина і один дорослий. Решта ж учасників визначало компетентне журі на кожному етапі. Ангелінка спершу пройшла відбір 8 жовтня, який відбувся у караоке-барі розважального комплексу MAXIM. Саме власник цього комплексу Віталій Мариновський є ініціатором конкурсу «Караоке без кордонів LIVE». Дівчинка впевнено продемонструвала, що може гідно суперничати із вихованцями тернопільських шкіл мистецтв та вокальних студій. Незважаючи на неабияку конкуренцію, юна вокалістка сподобалась журі та увійшла до півфіналу, який відбувся 22 жовтня уже у ресторані «MAXIM». На цьому етапі вона б припинила виступи, оскільки за рішенням журі, до числа супер-фіналістів не потрапила, проте організатори дали додатковий шанс увійти до їх числа тому, хто найбільше сподобався глядачам і набере найбільше голосів глядачів через он-лайн-голосування. Загалом у концерті супер-фіналістів брало участь 12 дітей та 17 дорослих, яким конкурс приніс чимало нагород, подарунків, неповторних вражень та окрилив їх на працю над розвитком свого таланту. Наша юна землячка також працюватиме над своїм вокалом, адже співати – це її улюблене заняття. Хоча дівчинка ще й любить малювати, добре вчиться у музичній та загальноосвітній школах, і всі предмети даються їй легко. Тож обмежень у виборі майбутньої професії у неї не буде. Хоча, звичайно, мама мріє, щоб донька продовжила традицію роду. Адже не лише мама присвятила себе музиці, а й бабуся, вона – Галина Куліковська – також викладач теоретичних дисциплін Збаразької ДМШ, керівник хору.
– В Ангелінки є ще одна бабуся – Марія Шафранська, і вона також гарно співає, учасниця сільського хору, – додає мама вокалістки. – Тож не випадково її внучка любить співати. Будучи ще у дитсадочку, вона мала друге місце у конкурсі, що проводився серед вихованців тернопільських ДНЗ. А цього року ми побували на II фестивалі меду у селі Жуків, що на Бережанщині, який називається «Мистецький вулик». Там донька отримала третю премію серед вокалістів. Мені подобається, що вона має неабияку наполегливість у своєму захопленні. Якщо вже якась пісня припала їй до душі, то вона обов’язково її мусить вивчити. Іноді, якщо нема відповідних фонограм, нам доводиться їх спеціально замовляти через Інтернет, шукати серед знайомих та незнайомих фахівців. Приємно, що Ангелінка уже починає співати дуетом з братиком. Нашому Артемчику скоро буде 5 років. Недавно він мав дебютний виступ у садочку. Тож сподіваємось, що наші діти любитимуть пісню, музику так, як любимо ми, і в майбутньому передаватимуть цю щиру любов своїм дітям.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *