Борці перемагають і цікаво розважаються

Збаразький юний борець Влад Хариш став чемпіоном відкритого всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків на призи міського голови Кам’янця-Подільського, який відбувся 25-27січня. Хлопець – вихованець Збаразької ДЮСШ та ФСК «Чемпіон». Бронзову медаль цього турніру виборов Назар Баньковський, який змагався у ваговій категорії 28 кг. А Богдан Федчишин (категорія 35 кг) зайняв п’яте місце. Загалом у турнірі взяло участь понад три сотні спортсменів з України, Молдови та Польщі.

У цей же час збаражани виступали у Харкові на міжнародному турнірі з вільної боротьби серед кадетів, у якому взяли участь збірні команди багатьох держав – Грузії, Вірменії, Казахстану, Узбекистану, Німеччини, Польщі, Модови, Ізраїлю, України та інших, а також з українських міст. Наші земляки Юрій Вовк (категорія 45 кг) та Антон Семенчук ( 51 кг) зайняли відповідно п’яте та сьоме місця.
-Ці змагання дуже високого рівня, і є одним з етапів підготовки найсильніших спортсменів до чемпіонату Європи серед кадетів, який відбудеться у травні у Києві, – повідомив тренер Збаразької ДЮСШ та президент ФСК «Чемпіон» Петро Король.

Юні борці не лише наполегливо тренуються, а й добре відпочивають та розважаються. Минулої середи, 31січня, тренери зробили подарунок найстараннішим вихованцям і завезли їх у тернопільський аквапарк. – Ми змогли організувати поїздку лише для половини спортсменів. Адже усіх взяти не було змоги, – відзначив Петро Король. – довелось серед восьми десятків обирати найкращих, щоб для інших був стимул працювати на повну силу.