У Збаразькому р-ні за 2017 рік Агрохолдинг «МРІЯ» спрямував 416 тис. грн. на соціальні проекти і сплатив 4,4 млн. грн. податків

«МРІЯ Агрохолдинг» відзвітував про реалізовані у 2017 році соціальні проекти та сплачені податки. У минулому році у Збаразькому р-ні для реалізації соціальних ініціатив було виділено 416 тис. грн. Сума соцінвестицій Компанії на Тернопільщині сягнула 12,3 млн грн., що на 1,6 млн грн. більше, ніж у позаминулому році. Кошти соціального бюджету традиційно виділялися на підтримку інфраструктури, медицини, культури, освіти, спорту, на допомогу бійцям АТО. Крім того, за попередній рік підприємства Агрохолдингу, розташовані в Збаразькому р-ні, сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,4 млн. грн. податків. А загалом по Тернопільській області було сплачено податків на суму 275,16 млн грн. – а це на 87,24 млн грн. більше за суму у 2016 році.
Генеральний директор «МРІЯ Агрохолдинг» Саймон Чернявський наголосив, що Компанія нарощує потужності і це дає можливість збільшувати податкові і соціальні виплати з кожним роком. «Разом із відновленням «МРІЇ» та нарощуванням виробництва закономірно зростають і сума податкових відрахувань з боку Агрохолдингу, і фінансова підтримка громад та наших пайовиків. Наша довгострокова КСВ-стратегія передбачає не тільки допомогу нашим громадам у вирішенні найбільш гострих соціальних проблем, а й реалізацію стратегічних проектів, спрямованих на розвиток. Протягом останніх двох років ми активно підтримуємо кооперативний рух в сільській місцевості, вбачаючи в цьому можливість для людей гідно заробляти в своїй країні, розвиватися самому і робити внесок у розвиток своїх сіл».
У рамках соціального бюджету, Агрохолдинг «МРІЯ» спрямував кошти на реалізацію вагомих соціальних ініціатив і в Збаразькому р-ні. Так, Компанія направила майже 100 тис. грн. на ремонт лікарні с. Максимівка, зокрема, заміну дверей у медзакладі. Долучилась Компанія і до оновлень місцевого будинку культури. На прохання громади було куплено музичне обладнання та ноутбук. Та й загалом у Максимівській сільській раді Компанія долучилась до кожного соціального об’єкту: це школа, садочок, лікарня, прогортання доріг взимку.
Вдалось покращити умови в навчальному закладі с. Залісці. Уже цьогорічні зимові спортивні заняття учні проводять в оновленому спортзалі. Школа, яка уже понад 65 років служить спортивно-виховним осередком і для місцевих мешканців села, потребувала допомоги благодійників. «МРІЯ Агрохолдинг» відгукнувся на прохання педагогічного колективу – тепер у школі оновлене гумове покриття спортзалу та нові м’ячі.
«Ми потребували ремонту підлоги, адже проводити зимою уроки на подвір’ї школи – неможливо. А тепер учні зможуть займатись спортом в теплі та безпеці. Спортивний зал місцевої школи є важливим не лише для дітей, а й для громади в цілому. Адже уже стало традицією збиратись у шкільному спортзалі і проводити аматорські змагання з волейболу», – розповідає вчитель фізкультури Наталя Шляхтюк.
Для реалізації цього соціального проекту «Мрія Агрохолдинг» витратила 77 тис. грн. За ці гроші було куплено гумову плитку, цемент, оплачено доставку щебню, піску.
Варто також згадати про активну підтримку Компанії духовних громад у регіонах своєї присутності. У 2017 році було спрямовано понад 2 млн. грн для оновлення святинь та забезпечення інших потреб релігійних громад.
У непростий для країни час Агрохолдинг «МРІЯ» допомагає бійцям на сході. У підсумку, на підтримку обороноздатності країни у 2017 році направлено 1,9 млн. грн.
Значну підтримку спрямовує «МРІЯ» на розвиток кооперативного руху. За сприяння Агрохолдингу було створено 20 кооперативів, проведено понад 30 семінарів для бажаючих створити кооперативи чи розвивати вже існуючі. Окрім цього, у 2017 році Компанія оголосила конкурс на створення нових і підтримку існуючих кооперативів, загальний бюджет якого – 4 млн гривень. Підтримала «МРІЯ» ініціативу створення кооперативного об’єднання «Файні Ґазди», до якого увійшли 11 кооперативів. У Тернопільській області за підтримки Агрохолднгу «МРІЯ» уже створено 13 кооперативів. Фінансова підтримка «МРІЇ» кооперативам на території Тернопільської області у 2017 році склала 1,14 млн грн. Варто зауважити, що жодної фінансової вигоди Агрохолдинг «МРІЯ» від розвитку кооперативного руху не отримує. У Компанії зазначають, що дана ініціатива має соціальне спрямування і має на меті збільшити зайнятість у селах та створити додаткові джерела доходів для людей.
Загалом же за попередній рік Компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів 443,8 млн грн. податків, що на 24% більше, ніж в 2016 році. А на реалізацію соціальних проектів у шести областях своєї присутності Благодійний фонд Агрохолдингу спрямував за 2017 рік 21,5 млн грн., збільшивши соціальні виплати на 1,2 млн. грн.

Ірина ПИСКУР

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *