На «Перехрестях кохання» розважалась молодь у селі Кобилля

«Кохання – найсильніше з усіх пристрастей, тому що воно одночасно опановує головою, серцем і тілом», – у давнину сказав великий просвітитель Вольтер. Ці слова звучать надзвичайно актуально у всі часи, а особливо у День закоханих. Святу кохання, тобто щастя, радості, ніжності, любові була присвячена концертно-розважальна програма «Перехрестя кохання», яку 17 лютого провела завклубом Марія Шафранська у сільському закладі культури с. Кобилля. Завдяки чудовим пісням у виконанні місцевих артистів та запрошених учасників художньої самодіяльності із сіл Олишківці та Витківці глядачі мали чудову нагоду зануритись в атмосферу свята і гарного настрою.
Концерт відкрила Міранда Веренжак піснею «Варто чи ні». Найщиріші емоції викликав наймолодший п’ятирічний учасник Віталік Флис із піснею «Як я був маленький». Гучні оплески лунали на адресу організатора свята Марії Шафранської, яка виконала пісню «Сім’я». Щиро і ніжно звучали пісні у виконанні Тетяни Шафранської «Гітара», Тетяни Цвях «А сніг летів», Марії Ясінської «Твоя», Вікторії Бутрин «Моя любов», Марії Шафранської та Любомира Вовчука «Валентинів день», Тетяни Ленько «Ясна ніченька», Карини Дуди «Твій вогонь», Світлани Разюк «Долиною туман». Пісню «Уява» виконав Віталій Мазурик, акомпануючи собі на гітарі. Ансамбль дівчат «Коліжанки» виконав пісню «Била мене мати», чим суттєво підніс настрій присутнім. Радували слухачів тріо у складі Тетяни Ленько, Карини Дуди та Світлани Разюк піснею «Хлопці кучеряві» та Василь Шафранський гуморескою «Як ми з кумом вареники варили».

Оригінальною родзинкою свята стала цікава конкурсно-розважальна програма. Сам задум був незвичним. Під час підготовки до вечора було вибрано п’ять хлопців із с. Кобилля (Микола Різничок, Василь Шафранський, Андрій Паславський, Володимир Різничок та Віталій Мазурик), а також запросили п’ять дівчат з Олишковець та Заруддя (Юлія Коруна, Ірина Гакало, Карина Дуда, Тетяна Ленько та Ірина Романко). Шляхом жеребкування були утворені пари, між якими провели конкурси. Кожна пара проявила себе з найкращої сторони і викликала підтримку залу та журі. До складу журі входили Ольга Цвях, Ігор Олішевський та Ольга Кінська, яка щиро привітала учасників та висловила неабияке захоплення побаченим заходом. За вдалі виступи учасники були нагороджені цікавими символічними подаруночками з «підтекстом». Свято за сценарієм Марії Шафранської провели Вікторія і Василь Бутрин.

Світлана РАЗЮК,

с. Олишківці.

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *