Максимівська лікарня запрацює по-новому: завершується ремонт та оновлення медзакладу

Якісна та комфортна сільська медицина – можлива. Саме так вважають у с. Максимівка Збаразького району. До завершення підходить ремонт у місцевому медзакладі. Максимівська лікарня побудована у 60-тих роках і відтоді медперсонал лише своїми силами робив поточний ремонт. Та цього виявилось недостатньо, у приміщенні було сиро, підлога прогнивала. Лише минулого року місцева влада вирішила, що лікарня, до якої звертаються не лише місцеві жителі, але й люди із сусідніх сіл, потребує ремонту. Підтримав ініціативу Агрохолдинг «МРІЯ».
Сьогодні Максимівська лікарня нагадує медзаклад обласного центру: нова підлога, двері, вікна, євроремонт – усе для комфорту хворих. Представник будівельної компанії, яка займалась оновленням медзакладу, зізнається: робота проведена колосальна, але сьогодні вдячність місцевих підтверджує – недаремна.
-Приміщення лікарні старе, воно увібрало в себе характерні запахи. Тому було прийнято рішення зняти абсолютно всю штукатурку. Ми поміняли систему каналізації, водопостачання, повністю зроблено нове електропостачання всередині, нове опалення, залиті стяжки, постелена плиточка, – ділиться результатами роботи директор компанії-підрядника Тарас Хом’як.
Незабаром після оновлень лікарня зможе приймати перших пацієнтів. Загалом розрахований медзаклад на 10 ліжкомісць. До кінця березня має запрацювати соляна кімната, у планах – облаштування фізіотерапевтичного кабінету та кабінету ароматерапії. У новому корпусі, який зараз у процесі будівництва, планують зробити басейн. Головний лікар дільничної районної лікарні розповідає, що з оновленнями у закладі з’являться нові вакансії для лікарів:
-Ми закінчили поточний ремонт майже у всіх палатах і кабінетах, які будуть використовуватись для тих чи інших процедур. У подальшому ми плануємо ввести посади лікаря-вертебролога і лікаря-фізіотерапевта. Також хочемо зробити кімнату ЛФК – лікувальної фізкультури, де будуть різні тренажери для розтяжок, для лікування суглобів та для загального оздоровлення,- розповідає головний лікар Максимівської дільничної районної комунальної лікарні Володимир Мельник.
Село Максимівка хоч і невелике, але активне. За останні роки громаді вдалось повністю відремонтувати місцевий будинок культури, провести ремонтні роботи у церкві, у цьому році запрацює і лікарня. Допомагає втілювати ініціативи громади Агрохолдинг «МРІЯ».
– Люди тут працьовиті, як бджілки. Завжди привітні, усміхнені. Коли ми приїжджаєм сюди, – ми живем цим селом, стаємо частинка їхнього оточення. Тому завжди відгукуємось на прохання місцевої влади та жителів села. Для ремонту лікарні у минулому році ми виділили 100 тис. грн, а у цьому році допомогли обладнанням на майже таку ж суму. Зараз обладнання частково надійшло у медзаклад, адже доставляємо його з Німеччини. Передаємо ліжка, тумбочки, крісла і багато іншого інвентаря, яке необхідне для того, щоб лікарня повноцінно запрацювала,- розповідає керівник регіонального структурного підрозділу Агрохолдингу «МРІЯ» Надія Нагірна.
Місцеві жителі також не приховують радості, адже до села веде дорога, що проходить через поле, а тому добиратись до обласного або районного медзакладу важко та й не всі в змозі. Але тепер громада впевнена: допомога поряд – сільська медицина жива!

Ірина ПИСКУР

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *