Навічно в серці подвиги героїв

… Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Ці гіркі події не могли залишити байдужими і колектив Доброводівського технічного ліцею імені Олександра Смакули. 20 лютого у стінах закладу відбулося віче-реквієм, присвячене пам’яті Героїв Небесної сотні, яке організували учні 10 класу під керівництвом вчителя української мови та літератури Іванни Ярославівни Карасій.
Ведучі – Ганна Кутень та Марія Олейнікова пригадали присутнім про трагічні події лютого 2014 року, що назавжди переписали сторінки історії України. Під супровід музичного твору Моцарта “Реквієм” лунали поезії у виконанні учениць 10 класу – Ірини Войціховської, Вікторії Філик, Ганни Кутень та восьмикласниці – Марії Мостової.
Щирі сльози скорботи були на обличчях усіх присутніх після перегляду відеоролика про події на Майдані, а виступ учасника АТО, вчителя математики, Володимира Федоровича Гришка змусив ще більше відчути те, що важко передати словами. Директор ліцею закликав усіх присутніх пам’ятати про подвиг наших земляків-героїв та бути справжніми патріотами своєї держави.
Після цього виступу залу оповила тиша. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання.
Віче-реквієм завершилося світлою молитвою за Україну та патріотичними закликами: “Слава Україні! Героям Слава! Слава Небесній Сотні!”

Іванна КАРАСІЙ,
вчитель української мови та літератури Доброводівського технічного ліцею ім. Олександра Смакули

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *