Максим Пік і Богдан Тольпа – чемпіони України

Двоє збаражан стали переможцями на чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів, юнаків та дівчат до 18 років, який 24 лютого відбувся у Києві на базі медуніверситету.
Зокрема, золотими медалістами стали вихованці заслуженого тренера України, голови Тернопільської обласної федерації гирьового спорту Петра Багрія Максим Пік та Богдан Тольпа. Максим навчається у Зборівському коледжі, а Богдан – студент закладу, що розміщений у Збаражі, – ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Хлопці не зрадили традиції збаражан перемагати і стали чемпіонами у своїх вагових категоріях (до 55 та до 60 кг відповідно).
– Наші юні гирьовики, – відзначив тренер хлопців Петро Багрій, – не лише найкраще виступили у своїх категоріях, а й значно покращили особисті попередні досягнення. В обох вправах двоборства, які вони виконували з гирями 24 кг, спортсмени продемонстрували неабияку майстерність і витривалість.
Тепер на цих учнів Збаразької РК ДЮСШ чекає новий етап – підготовка до чемпіонату світу, який відбудеться у місті Гадячі Полтавської області.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *