На «Щирецькому килимі» Влад Хариш здобув серця суддів

Одинадцять медалей привезли зі Щирця збаразькі борці. Такий урожай нагород зібрали наші земляки на міжнародному юнацькому турнірі з вільної боротьби «Щирецький килим», приуроченому пам’яті Героїв Небесної сотні та захисників України, що відбувся 2-3 березня у м. Щирець Львівської області. У змаганнях взяли участь 200 юних спортсменів зі Словаччини, Польщі та України.
Представники місцевого ФСК «Чемпіон», вихованці тренерів Петра і Євгена Королів, Олександра Шафранського та Олега Борисевича здобули на цих змаганнях три золотих, одну срібну та сім бронзових медалей.
Зокрема, чемпіонами стали Олександр Смакула у ваговій категорії 26 кг, Влад Хариш у категорії 32 кг, Богдан Бастюк у категорії 47 кг.
Срібний призер – Ілля Вінтонович (29 кг).
Треті місця п’єдесталу пошани зайняли Іван Максимчук (26 кг), Назар Баньковський (29 кг), Денис Шклярук (42 кг), Святослав Ничик (47 кг), Олександр Сич (47кг), Арсен Цар (42 кг), Григорій Шафранський (53 кг).

Кращим борцем турніру судді визнали Владислава Хариша, який продемонстрував чудову підготовку і фізичну форму.
– Виступ Владислава Хариша на цьому турнірі викликав неабияке захоплення як у суддів, так і у глядачів. Приємно те, що у фінальній сутичці Влад отримав перемогу над сильним суперником, якому раніше програвав. Це свідчить про його наполегливість, працьовитість і волю до перемоги, які зумовили зростання його майстерності і принесли потрібний позитивний результат.