Українці знищують москалів їх власною зброєю

14 березня волонтери Штабу національного спротиву на чолі із керівником групи Володимиром Голоднюком повернулися із чергової поїздки на Схід. Проїхавши три тисячі кілометрів, збаражани знову відвезли українським захисникам на Світлодарку, у Новолуганське, Широкине, Артемівськ, Авдіївку адресну допомогу, усе, що бійці їм замовляли при попередній зустрічі. До Збаража привезли нові артефакти війни – шеврони, обгорілу каску, снаряд від «Шмеля», протипіхотні міни, серед них МОН-90, яка здатна вбити цілий взвод солдат. Ця смертоносна зброя начинена тисячами малесеньких металевих циліндриків, які при вибухові здатні перерізати людину навпіл. Та найбільш вражаючим артефактом, який вдалося під час цієї березневої поїздки привезти збаразьким волонтерам, став невигорілий 3,5-метровий снаряд від реактивної системи залпового вогню «Ураган».
Завдяки зібраним коштам (2800 доларів), волонтери знову закупили для фронту черговий джип «міцубіші-паджеро», який успішно доставили хлопцям із 25 батальйону «Київська Русь» на позиції на Світлодарську дугу. – На позиції «Зоря» і «Дніпро» поїхали джипом, – розповідає Володимир Голоднюк. – Хлопці дуже радіють і цінують, коли волонтери приїжджають до них на позиції, а не обмежуються поїздками по штабах. Незважаючи на бездоріжжя, розкислу степову дорогу, джип, заляпаний багнюкою від коліс до даху, дуже добре показав себе у роботі. Приїхавши на ці крайні позиції, ми побачили у, яких складних умовах живуть і воюють українські добровольці, які буквально кирками і ломами вгризаються у червоний кам’янистий сланцевий грунт, копаючи окопи та землянки.
Побут наших хлопців на передовій більш ніж аскетичний, але навіть у таких умовах вони намагаються зберігати чистоту та дотримуватися гігієни. Домашні тварини – коти і собаки – єдина розрада і втіха для бійців, які допомагають їм абстрагуватися від війни і не втратити людяності, адже позиції ворога всього лише за 500 метрів. Постійна небезпека зробила наших воїнів безстрашними, здатними на неймовірні речі. Так наші сміливці-відчайдухи нещодавно вночі пробралися на позиції ворога і викрали новісінький російський крупнокаліберний кулемет «Утьос» з усією оптикою та набоями. Це новітня російська зброя, яку неможливо купити у Воєнторзі, як любить казати Путін. Ця зброя виробляється виключно в Росії, вона стоїть на озброєнні у російській армії, її немає в Україні. А найсмішніше те, що сепари не одразу зрозуміли, куди подівся кулемет, і більше доби його шукали, вважаючи, що це хтось із своїх у такий спосіб вирішив над ними пожартувати. Коли дізналися, що ця зброя у наших хлопців, були шоковані і вражені відчайдушністю наших бійців, і довго не могли повірити і змиритися із думкою, що українці пробралися до них в окопи. Зараз цей російський кулемет успішно служить нашим воїнам, – розповів Володимир Голоднюк.

Наталка ПАРОВА

(Далі буде)

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *