Ужгородські перемоги збаразьких гирьовиків

Гідно виступили у складі команди Тернопільщини двоє збаразьких гирьовиків – Петро Багрій та Володимир Гуменний – на Всеукраїнському відкритому турнірі з гирьового спорту, який відбувся в Ужгороді 10-11 березня. У змаганнях, організованих для дорослих (чоловіків та жінок) взяли участь, окрім команд різних областей України, атлети з Польщі.
Команда області зайняла друге місце, поступившись львів’янам. А в особистому заліку вихованець тренера ДЮСШ Віталія Гуголя студент політехнічного інституту Володимир Гуменний, який виступав у ваговій категорії до 73 кг, у вправі двоборство здобув срібну медаль, у довгому циклу – бронзову. Хлопець не лише виконав перший спортивний розряд, а й покращив свої попередні особисті досягнення.
Заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу Петро Багрій виступав у ваговій категорії до 95 кг і у довгому циклу став золотим медалістом, а в естафеті здобув «срібло». Досвідчений гирьовик, незважаючи на те, що змагався з молодшими суперниками, хоча зазвичай змагається з ветеранами, також продемонстрував другий абсолютний результат першості серед усіх.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *