П’ять золотих медалей на трьох здобули наші гирьовики на чемпіонаті України

30 березня – 1 квітня у спорткомплексі Київського медичного університету відбувся чемпіонат України з гирьового спорту у вправі «довгий цикл». У складі збірної Тернопільської області змагалися і продемонстрували блискучі результати троє спортсменів від Збаражчини, здобувши п’ять золотих медалей.
Зокрема, у ваговій категорії до 60 кг (гирі 32кг) виступав найлегший і наймолодший у нашій команді Богдан Тольпа. Хоча йому нема ще й 18 років, та, як показала практика, це не стало завадою для перемоги у юніорській віковій групі до 21року, та серед чоловіків понад 21 рік. Було дуже нелегко, але Богдан переміг у цих двох вікових групах представників Запорізької області та м. Києва і виборов два перших місця з особистим рекордом.
Не підвів свого вихованця і його тренер Петро Багрій. Виступаючи у віковій групі 55-59 років (гирі 24кг) у ваговій категорії до 90кг, виборов перше місце.
Ще один представник Збаражчини Сергій Боднарчук золотим дублем відзначив своє 60-річчя. У віковій групі 60-64 роки (гирі 16 кг) і у ваговій категорії понад 90кг у перший день змагань так завзято взявся до справи, що залишив позаду минулорічного чемпіона світу з Житомирщини, піднявши за 10 хвилин дві гирі 117 разів. А на другий день у напівмарафоні (30хв) одну 16-ку, теж довгим циклом, зробив 441 підйом і вдруге став чемпіоном.
– Тож вітаємо ювіляра із хорошими життєвими і спортивними здобутками, а Бог нехай кріпить його здоров’я і віру, – відзначив Петро Багрій, – а також федерація гирьового спорту вітає всіх спортсменів і жителів Збаражчини зі святом Христового Воскресіння. Хай мир у серці вашому панує, хай ангел Божий щастя вам дарує. Ісус Христос здоров’я шле з небес. Христос воскрес! Воістину воскрес!

Іван ВОЛИНЕЦЬ

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *