Семеро учнів стали чемпіонами районних змагань з гирьового спорту

Понад три десятки спортсменів із п’яти шкіл району взяли участь у змаганнях з гирьового спорту, які відбулись за програмою двадцять других Спортивних ігор учнівської молоді Збаражчини 14 березня у спортивному залі ЗОШ №1. Серед учасників були і восьмеро дівчаток. Наймолодшому учаснику виповнилося 10 років, а найстаршому -15. Чемпіонами стали: у ваговій категорії до 55 кг – Андрій Тольпа із ЗОШ №2, до 60 кг – Любомир Левкович, учень ЗОШ №1, до 65 кг – Василь Грабовський, ЗОШ №2, понад 70 кг – Іван Васюта, школа-інтернат.
Серед дівчат першими стали: у категорії до 50 кг – Анастасія Роговська зі школи-інтернату, до 55 кг – Діана Пересипкіна, школа-інтернат, понад 55 кг – Іванна Залевська, школа-інтернат.
У командному заліку чемпіонами стали команда дівчат та команда хлопців зі школи-інтернату, друге місце у спортсменок із Шилів та хлопців із ЗОШ №2, на третьому місці – команди дівчат та хлопців першої одинадцятирічки. Команди-переможці і призери визначались за сумою кращих результатів, досягнутих спортсменами. Тренуються діти у Романа Порохняка (Шили), Віталія Гуголя (школа-інтернат), Петра Багрія (ЗОШ №1 та №2).
– Аналізуючи результати змагань, – відзначив тренер ДЮСШ Петро Багрій,- можна сказати, що якість роботи з гирями і напруга у боротьбі за перемогу щоразу зростають, про це свідчать також досягнення наших учнів на всеукраїнському і міжнародному рівнях. Хотілось би, щоб діти мали можливість займатись спортом у кожному, навіть найменшому населеному пункті. Облаштування невеликих приміщень у селах дало б дітям можливість не лише займатись гирьовим спортом, а й впродовж холодної пори року вдосконалювати свій фізичний стан загалом. Зауважу, що гир боятися не слід. Розмови про те, що заняття гирьовим спортом шкідливі, є абсолютно безпідставними і практика це підтверджує. Шкодять здоров’ю не фізичні навантаження, а лежання, погані звички та багатогодинне сидіння біля комп’ютера. Тому закликаю усіх дітей та їхніх батьків до занять фізкультурою та спортом, які так необхідні і юним, щоб зростати здоровими, і дорослим, щоб підтримувати силу, бадьорість і життєрадісність.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *