У збаразькому дитсадку «Калинононька» – сальмонельоз

З 24 березня у Збаразькому дитсадку «Калинонька» діти почали масово хворіти розладами шлунково-кишкового тракту. Як виявилося, вони захворіли сальмонельозом. За словами лікаря-епідеміолога Збаразького районного лабораторного відділення Кременецького ММРВ ДУ «ТОЛЦ МОЗ України» Олексія Чванкіна, у даному ДНЗ зареєстрований спалах гострої кишкової інфекції – сальмонельозу. В ході епідеміологічного розслідування експерти встановили фактор передачі інфекції, ними виявилися сирі курячі яйця, з яких було виділено ідентичний збудник, що й у тих, хто занедужав. Станом на 5 квітня діагноз «сальмонельоз» підтверджено у 26 осіб, з них 22 дитини і 4 дорослих. В усіх хворих стан середньої важкості. Лабораторно діагноз підтверджено у 20 з тих, що занедужали, у 6 спостерігаються клінічні ознаки сальмонельозу. У Збаразькій ЦРКЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 23 особи, один хворий лікується амбулаторно. Двоє маленьких збаражан, вихованців дитсадка «Калинонька», перебувають на стаціонарному лікуванні у медичних закладах обласного центру. В інших садочках міста випадків захворювання не виявлено. Триває розслідування, в тому числі і судове.
Яким чином були інфіковані курячі яйця, досі невідомо. Адже постачальники повинні неухильно дотримуватися усіх норм і стандартів харчової безпеки, контроль за якістю продукції, призначеної для харчування дітей у дошкільних закладах, школах, має бути надзвичайно суворим, а покарання – невідворотним. Подробиці цього резонансного випадку – у наступних номерах «Народного слова».
Довідково: Сальмонельоз – гостре інфекційне захворювання, що вражає шлунково-кишковий тракт та інші внутрішні органи. Викликається бактеріями сальмонелами. Особливо небезпечна ця інфекція для дошкільнят. У дітей хвороба відзначається тяжким перебігом, часто спричиняє серйозні ускладнення. Бактерії стійкі до термічної обробки, а також до заморожування. У зовнішньому середовищі зберігають живучість до 9 місяців. Через їх стійкість до перерахованих вище чинників ці бактерії надзвичайно важко знищити антибактеріальними засобами і дезінфекцією. Доведено, що сальмонели зберігаються в яйцях і м’ясі до семи місяців, а в заморожених продуктах — до двох років. Джерелом інфекції є люди, хворі на сальмонельоз, водоплавні птахи, рогата худоба та свині, а також кури і гризуни. Багато тварин можуть бути носіями бактерій, не маючи ознак хвороби. Збудник виділяється з молоком, слиною, калом, сечею, слизом. Сальмонели можуть потрапити в яйця птахів, м’ясо або корм для тварин. Бактерія передається фекально-оральним і контактно-побутовим шляхом. Зараження відбувається під час вживання недостатньо оброблених продуктів, неякісної питної води або через предмети побуту (рушники, дверні ручки, іграшки, посуд). Переносниками сальмонели є мухи та інші комахи. Близько 95% випадків захворювання настає після вживання продуктів, заражених сальмонелами. Особливо треба бути обачними із придбанням м’ясних фаршів та напівфабрикатів, оскільки вони можуть зберігатися в умовах, ідеальних для існування бактерій.

Наталка ПАРОВА,
Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *