Волейболісти з Вищих Луб’янок – переможці обласних змагань

Учні Вищелуб’янківської ЗОШ I-II ступенів стали чемпіонами фінальних змагань, які проводились за програмою 22-их обласних Спортивних ігор з волейболу серед учнівської молоді, що відбулись минулої суботи на базі Тернопільської ЗОШ №24. Нашим землякам, які відстоювали честь Збаражчини як переможці районних і попередніх обласних зональних ігор, вдалось здобути перемоги над командами Чортківського і Козівського районів. В останній зустрічі вони протистояли сільській команді із Теребовлянського району. Тому не дивно, що на майданчику велася цікава і безкомпромісна боротьба. Проявивши силу волі і характер, непоступливість у відповідальний момент поєдинку, Вищелубя’нківська команда заслужено завоювала перше місце, і сьомий раз за всю історію обласних Cпортивних ігор стала переможницею цих змагань, за що була нагороджена кубком, грамотами і медалями.
У перемозі юних волейболістів є, звичайно, значна частка праці не лише громадського тренера Ігоря Боднара та вчителя фізвиховання Павла Кудрявцева, а й директора школи Володимира Совика, інших ентузіастів та доброчинців, які сприяють розвитку спорту.
Радіючи з перемог своїх вихованців, Ігор Боднар відзначив, що школярам з Вищих Луб’янок у свій час поталанило, адже на базі місцевої школи було відкрито відділення Доброводівської ДЮСШ і вони мали можливість в позаурочний час займатися улюбленою справою, оздоровлюватись, отримувати відповідну фізичну підготовку і ,зокрема, займатися волейболом та добиватися високих спортивних результатів. – Шкода, що теперішня так звана оптимізація спортивної галузі в нашому районі, – з сумом констатує Ігор Григорович, – позбавляє можливості багатьох сільських школярів займатися у відділеннях спортивних секцій, як це було донедавна при функціонуванні Доброводівської ДЮСШ. Я особисто готовий і надалі, уже на громадських засадах займатися своєю улюбленою справою. Проте було б добре і правильно, щоб традицію виховання юних волейболістів мали можливість продовжити і мої вихованці, які, здобувши спортивну освіту, готові це зробити. Але молодим фахівцям потрібна матеріальна підтримка. Хочеться надіятись, що це питання в майбутньому вирішиться позитивно. Поки що ж я та дирекція школи вдячні тим людям, які розуміють важливість спортивних занять, тому стараються у різний спосіб підтримувати їх. Серед таких – народний депутат Михайло Головко, фермер Богдан Грегоращук та інші, які надають допомогу в питаннях зміцнення спортивної бази школи, проведення навчально-тренувального процесу, підтримки спортивних команд.

Ярина ОЗИМА

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *