Збаражани – переможці «Кубка Мазовше»

Чемпіонський титул здобула команда юних збаразьких борців на 13-ому Міжнародному турнірі з вільної боротьби «Кубок Мазовше», який відбувся у польському місті Тересін 24-25 березня.
Загалом престижні змагання зібрали понад дві сотні учасників із 31 команди різних країн – Німеччини, Росії, Польщі, Литви. Україну, окрім Збаража, представляли спортсмени зі Львова.
Вихованці тренерів Збаразької ДЮСШ Петра та Євгена Королів, Олександра Шафранського, тренера з Вишнівця Олега Борисевича зайняли першу сходинку п’єдесталу пошани, випередивши збірну команду Польщі, яка стала срібним призером, та Литви, яка виборола «бронзу».
Найпотужнішу гру продемонстрував Владислав Хариш, який боровся у ваговій категорії 32 кг, мав найбільше сильних суперників, але це не завадило 11-річному хлопцю здобути «золото». Також перше місце у Кирила Шарапова (57 кг).
Богдан Федчишин – срібний призер у категорії 35 кг.
П’ятеро наших земляків отримали бронзові медалі. Це Іван Оксюк (32 кг), Арсен Цар (38 кг), Олександр Мельник (41 кг), Богдан Бастюк (44 кг), Олександр Завінський (57 кг). П’яте місце має Вадим Крупський.
– Також непогану боротьбу, – відзначив тренер Петро Король, – продемонстрували наші вихованці Назар Васьків, який добре виступив у ваговій категорії 32 кг, але не здобув медалі через те, що у цій категорії було дуже багато учасників, і при тому сильних. Також варто відзначити і виступи Антона Семенчука, Назара Баньковського, Іллі Вінтоновича. Словом, усі представники команди доклали чималих зусиль до перемоги. Особливо блискучим був виступ нашого золотого медаліста Владислава Хариша. Йому вдалось перемогти велику кількість суперників, зокрема, чемпіона Литви, старшого за нього на три роки, причому з рахунком 10:0.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *