Збаражчину атакував кір

Як повідомив лікар-епідеміолог Збаразького районного лабораторного Відділення Кременецького ММРВ ДУ «ТОЛЦ МОЗ України» Олексій Чванкін, у районі захворюваність на кір набуває загрозливого характеру. Якщо за весь минулий рік на Збаражчині було зареєстровано 26 випадків кору, то лише з початку 2018 року зареєстровано вже 61 випадок. Інфекція активізувалася навесні: за березень зареєстровано 20 випадків, з початку квітня – 33. Найбільше людей захворіло у Вишнівці, майже вдвічі менше у Збаражі. Поодинокі випадки захворювання зареєстровані у селах Лози, Дзвиняча, Чернихівці, Кривчики, Базаринці, Залужжя, Заруддя, Великий Кунинець, Поляни, Хоми, Старий Збараж, Старий Вишнівець.
З числа тих, хто захворів, 53 дитини, тобто – переважна більшість, або 87%.
Спалахи інфекційного захворювання зареєстровані в ДНЗ «Вишнівецький професійний ліцей» , ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Збараж, ЗОШ І-ІІІ ст. смт Вишнівець, про що були попереджені керівники навчальних закладів.
Через те, що у Вишнівецькій школі було зареєстровано найбільше випадків захворювання на кір (18), щоб запобігти подальшому розповсюдженню інфекції, навчальний заклад закрили на карантин з 12 по 18 квітня. Проведено додаткові щеплення учнів школи, щодо яких була відсутня інформація про проведені щеплення.
Станом на 19 квітня навчальний процес у Вишнівецькій одинадцятирічці було відновлено.

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *