Збаразькі тенісисти завоювали «золото» і «бронзу» чемпіонату області

24-25 березня на спортивній базі ЗОШ №23 І-ІІІ ст. Тернополя відбувся командний чемпіонат Тернопільської області серед команд ДЮСШ та спортивних клубів області серед юнаків та дівчат 2002 р. н. і молодших.
Склад команд – три юнаки і три дівчини. В чемпіонаті взяли участь 16 команд. Змагання проводились за системою АВС – XYZ з п’яти сетів у кожній зустрічі до п’яти перемог у командній зустрічі. У змаганнях брали участь команди ДЮСШ міст Чоркова, Тернополя, Заліщик, Бережан, Кременця, Збаража і Підволочиська.
За Збаразьку РК ДЮСШ виступали Іванна Симів, Христина Кузьма, Анастасія Костоглод, Владислав Підборський, Ростислав Флінта, Святослав Флінта.
Команди були розбиті на підгрупи, у фінальну частину змагань виходили по три команди із «золотими» очками, які в зустрічах з першою трійкою другої підгрупи і вирішували долю першого та призових місць.
У нашій підгрупі було шість команд – Збаража, Підволочиська, Тернопіль-1, Тернопіль-3, Тернопіль-4, Кременець-1.
Наші юнаки впевнено перемогли команди суперників з рахунком 5:0 і вийшли у фінал із «золотими» очками, де зустрілися із командами Заліщик, Тернополя-2, Бережан. Перегравши команди Тернополя-2 та Бережан з рахунком 5:2, у грі за перше місце зустрілися з командою Заліщицької ДЮСШ і в напруженій високотехнічній грі отримали перемогу з рахунком 5:4 та завоювали перше місце.
Дівчата Збаразької РК ДЮСШ, перегравши команду Чортківської ДЮСШ з рахунком 5:0 і поступившись в нелегкій боротьбі командам Тернопільської ОДЮСШ та Бережанської ДЮСШ з рахунком 3:5, завоювали третє місце.
Команди-переможці і призери нагороджені дипломами, гравці команд -грамотами і медалями управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.
У загальному заліку команда Збаразької РК ДЮСШ також завоювала перше місце, випередивши команди Тернопільської ОДЮСШ та Бережанської ДЮСШ.
Готував команди до змагань тренер ДЮСШ Василь Деяк.

Ігор ПАТРОНИК, директор Збаразької РК ДЮСШ

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *