9 Травня 1945року – що це насправді для України?!

Відомо, що доки люди не наберуться мудрості та мужності говорити один одному Правду, вони не стануть повноцінними Людьми, а отже не матимуть умов життя гідних… Людини.
Отже ЦЕ – дата Перемоги над нацистсько-фашистським окупаційним режимом чи дата офіційної зміни нацистсько-фашистського окупаційного режиму ще більш цинічним, комуно-радянським окупаційним режимом ?
А ця війна для України, це по суті “Велика Вітчизняна” чи війна двох варварських окупаційних режимів, комуністичного і нацистського, в якій, комуністичний режим брехнею та провокаціями підло спровокував братовбивчу боротьбу українців в “СА” (Советской Армии) та “ІО” (истребительных отрядах) проти українців, котрі в рядах “УПА” (Української Повстанської Армії) боролись і проти фашистського окупаційного режиму, і проти комуністичного окупаційного режиму
І хто ж, фактично, став “Переможцями” в цім двобої між комуністичним і нацистським режимами?!
Був час жорстокий – темні сили в світі гору брали, здавалось, Сатана над світом цим запанував. Хоч люди на Землі не всі ще “люмпенами” стали, а він комуну і нацизм для “мас” пропонував. А темний люд до думання натуру мав ліниву й комуни і нацизму страшну суть сам розпізнати не схотів. Й тому покару люд поніс тяжку та справедливу, за те, що ні комуну ні нацизм відкинуть не зумів. І підлі виродки, оці дволикі лицеміри, вкраїнський люд зуміли між собою посварить. Частину з них зробили жертвами “сліпої віри”, які змогли їм “павликів морозових” плодить. А там, де “Зло”, там вічно буде Доля люду злою і дружба злих потвор породить завжди ворогів. Тиран пішов на другого Тирана враз війною, а люд за них своїм, лише своїм життям платив. Й пішла між люду нашого, як пошесть, ворожнеча, бо ж совість в багатьох людей понищив демон Зла. І там, де в них була Душа – настала порожнеча, і злий розбрат, як кару, “Доля”, люду нашому несла. Одні і другі вірили, що край свій захищали, в двобою темних сил – цих підлих слуг від Сатани. Однак, одні, Тиранів двох підлоту розпізнали, а другі ж бо на жаль, зробить це не змогли. Повірив хто комуні – душ людських страшній руїні, той брата ворогом своїм страшним вважав. Й Дияволу служив, хоч думав – служить Україні й життям своїм, злочинцям “Перемогу” здобував. Коли ж з Тиранів двох один з життям простився, ті, хто для другого цю перемогу здобував, всі вірили, що шлях до комунізму їм відкрився, та час прийдешній зовсім інше всім їм показав. Настало те, що мудрі вже давно передбачали, і “світле майбуття” настало лиш для тих нікчем, які Дияволу і “Тіло“ й “Душу“ запродали й служили вірно тим, “кто бил нічєм, а сталі всєм”.
Отож, крізь призму ЧАСУ і трагедій в нашій Долі приходить висновок один про СУТЬ цеї війни. Що Переможцем в цім диявольськім двобої був НЕ Солдат і НЕ Народ, а слуги… Сатани. Але НЕ СМІЙ Фронтовика ані Повстанця зневажати, бо кожен ПЕВЕН був, що за Добро ішов у бій. Тому належно треба ВСІХ їх шанувати та комрежиму слуг й творців ти славити НЕ смій. А Правду всю страшну про цю війну, живим потрібно знати, щоб пам’ять про це ЗЛО у забуття НЕ відійшла. Бо знати – значить ЗЛУ не потурати, щоб Тиранія в Україну ЗНОВУ не прийшла.
Думайте! Адже відомо: “Пізнай Істину, бо лише Істина порятує тебе ”.
Зосередьмо ВЕСЬ свій Розум на усвідомлення того, що ворогам Української Самостійної Держави, яких багато “засіло” під вивіскою “Ветерани ВВВ” і в інших структурах, як владних, так і громадсько-політичних, архіважливо аби не сталось національного примирення в душах тих, хто воював заради України під різними прапорами. Бо, на відміну від задурманених комуністичною брехливою пропагандою громадян України, більшість з яких (особливо у східних та південних областях) так і не спромоглися, через лінивість до думання, позбутися психології шлунковомислячого голо-сувальника зі світоглядом гомосовєтікуса, вороги Української Самостійної Держави, чудово розуміють, що доки не буде примирення в душах, доти Друга Світова війна в Україні не закінчилась, а отже їм є “точка опори”, щоб баламутити люд і безкарно паразитувати на ньому. Тому доки не буде відділено, образно кажучи, зерно (фронтовиків і повстанців) від кукілю (організаторів та учасників “загрядотрядов“ і псевдокриївок УПА) доти спадкоємці комуносадистів будуть прикриватися фронтовиками. І це нагадує дії каральних загонів нацистів та енкеведистів комуносадистського режиму під час військового протистояння, коли вони прикривалися колонами мирного населення, виставляючи його поперед себе, атакуючи позиції вояків УПА.
Ну як вас ще просить і як вас переконувати люди? Щоб ви звільнялися з полону “Страху” і “Облуди”. Й від так, щоб кожен зміг в собі Людину відродити. Бо лиш тоді в достатку більшість люду буде жити як зрозуміє, що призначення Людини – Злу не потурати. А мусять вміти ВЛАДУ лиш порядним, під час виборів вручати. Отямтесь, схаменіться, вже ж пора Людьми ставати, бо нечисть буде далі жирувати та ”законно”(тому й безкарно) вас же гра-бу-ва-ти!

Ігор ЗАЛЕВСЬКИЙ,

квітень 1999 року

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *