Хмельницьке «золото» добули Олександр Смакула та Арсен Цар

Двоє наших земляків – юних спортсменів – стали чемпіонами відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед молодших юнаків (2006 р.н. і молодших) на честь заслуженого майстра спорту України Павла Олійника, що відбувся 20-21 квітня у Хмельницькому. Загалом у змаганнях взяли участь 350 спортсменів із 35 команд Польщі, Молдови та міст України.
Борцям Збаразької ДЮСШ та ФСК «Чемпіон», які тренуються під керівництвом Петра та Євгена Королів, Олександра Шафранського, Олега Борисевича, вдалось поповнити скарбничку здобутків шістьма медалями.
Зокрема, «золото» здобули Олександр Смакула ( вагова категорія 23 кг) та Арсен Цар (41 кг).
Срібну медаль серед дівчат виборола Катя Мельник (категорія 39 кг), яка змагалась за першість з чемпіонкою Європи.
Треті місця завоювали Ілля Вінтонович, який змагався у ваговій категорії 27 кг, Влад Хариш (32 кг), Остап Борсук (41 кг).
У боротьбі за треті місця поступились суперникам і опинились на п’ятих місцях Назар Баньковський (29 кг) та Богдан Федчишин (35 кг).