Роман Полікровський представив туристичний потенціал Збаража на Європейському конгресі у Кракові

Делегація Тернопільщини взяла участь у IV Європейському конгресі місцевого самоврядування, який днями відбувся у Кракові. До участі в дискусіях були запрошені міжнародні експерти, представники самоврядних органів та бізнесу з Центральної та Східної Європи. У представницькому заході взяв участь і міський голова Збаража Роман Полікровський.
– Мені випала честь представити туристичний потенціал нашого міста, – розповів пан Роман. – Враховуючи те, що Збараж має глибоку історію й безліч історичних та архітектурних пам’яток, до нашого міста виявили неабиякий інтерес як до туристичного центру. Ми отримали декілька пропозицій співпраці як з містами, так і з замками. Також мав можливість ознайомитись з найкращою європейською практикою розвитку малих міст, промоцією історичних та архітектурних об’єктів, залучення європейських грантів, побудовою інфраструктури. Роман Полікровський переконаний, що нові ідеї, знайомства та досвід допоможуть ефективніше працювати і розвивати наше місто. – Розумію, що у нас ще довга дорога і багато роботи для досягнення європейського рівня розвитку, – зазначив очільник Збаража. Але я впевнений, що ми навчимось якісно ремонтувати дороги, піклуватись про те, щоб не смітити і не дозволяти це робити іншим, навчимось берегти те, що нас оточує, поважати себе та інших, сплачувати податки і розуміти, що місто, в якому ми живемо, – найкраще.
Варто зазначити, що Польща вже вчетверте стала платформою для обміну думками та місцем зустрічі лідерів місцевого самоврядування і регіональних еліт, представників громадських організацій і бізнесу, міжнародних експертів.
Учасники конгресу у Кракові мали можливість побачити реальні напрямки міжрегіонального і транскордонного співробітництва, які охоплюють усі сфери життя, у тому числі – природозахисні, збереження культурних, історичних, релігійних, природних пам’яток, безпекові аспекти, розвиток інфраструктури та надання послуг.

Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *