Спалах сальмонельозу у «Калиноньці» ліквідовано, дитсадок відновив роботу

У попередніх номерах «Народного слова» ми вже повідомляли про спалах сальмонельозу у Збаразькому дитсадку №1 «Калинонька». Інформували і про те, що роботу дитсадка відновлено. Детальніше – у коментарі начальника Збаразького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільської області Богдана Табаки:
– Всього захворіло 27 осіб, з них 23 дитини та 4 працівники закладу. За результатами лабораторних досліджень хворим встановлено діагноз сальмонельоз. Санітарно-епідеміологічним розслідуванням встановлено, що ймовірною причиною зараження є сирі яйця, в яких виділено збудник Salmonela enteridis. Розпорядженням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області було призупинено роботу закладу з 30 березня до завершення епідрозслідування. Після виконання припису з усунення всіх недоліків, аналізу результатів лабораторних досліджень зразків змивів на якість дезинфекції та патогенну мікрофлору аналогічним розпорядженням відновлено роботу Збаразького комунального ясла-садка «Калинонька» з 17 квітня. Вихованців та працівників садочка приймають в заклад та допускають до роботи лише за наявності довідок про від’ємні результати бактеріологічних обстежень після лікування.” Станом на 24 квітня в ясла-садочку перебуває 132 дітей.
Працівники Держпродспоживслужби наголошують, щоб
запобігти захворюванню на сальмонельоз,

* м’ясо, птицю, яйця вживати в їжу тільки після термічної обробки;
* качачі і гусячі яйця використовувати тільки в тісто;
* не годувати сирими курячими яйцями маленьких дітей;
* кашу або пюре, в які додають молоко чи жовтки, необхідно прокип’ятити;
* для готових та сирих продуктів використовувати окремий посуд, дощечки для нарізування;
* молоко перед вживанням кип’ятити, особливо те, яке придбане на стихійних ринках;
* продукти, які швидко псуються (варені ковбаси, м’ясні салати, молочні продукти та ін.) зберігати в холодильниках при температурі не вище 8°С;
* дотримуватись правил особистої гігієни, уважно стежити за гігієною маленьких дітей, мити руки, по можливості харчуватися в місцях, передбачених для цього.

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *