Два спортивних турніри присвятили Дню міста

День перший. Турнір із стрітболу та  «Кубок міського голови»

Галасливу юрбу велосипедистів на майдані Івана Франка замінили учасники турніру зі стрітболу(вуличного баскетболу). У змаганнях взяли участь 12 команд (7 школярів 8-11 класів, та 5 – дорослих).
Як розповів суддя турніру, тренер Тернопільської ДЮСШ з футболу Юрій Качмар, у змаганнях беруть участь спортсмени зі Збаража і Тернополя – учні ДЮСШ, випускники спортивних шкіл, студенти. Жеребкування провели таким чином, що команди дорослих та дітей грали одні з одними.
У динамічній, жвавій грі спортсмени виборювали першість впродовж кількох годин, викликаючи шквал емоцій серед вболівальників. Врешті золото дісталося команді ТНЕУ, друге місце завоювали «Вікінги» (Тернопіль), третю сходинку п’єдесталу зайняли господарі змагань – збаразька «Говерла». Як розповів капітан «Говерли» та один із організаторів турніру Олександр Лобас, їх «бронза» також почесна, адже здобута у запеклій боротьбі із сильними суперниками. Усі призери змагань отримали медалі та грамоти від організаторів. Вручав нагороди міський голова Роман Полікровський, який побажав юнакам нових перемог у житті і спорті.
У футбольному турнірі «Кубок міського голови», який відбувся 5 травня на міському стадіоні «Колос», зійшлися у спортивному герці шість команд з різних міських і районних організацій та установ. Перше місце і почесний Кубок виборола команда Служби безпеки, друге дісталося команді міської ради, а третю сходинку п’єдесталу зайняли рятувальники з райвідділу УДСНС. До слова, у команді міської ради грав Роман Полікровський. Він висловив сподівання, що цей турнір також стане традиційним до Дня міста.

Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *