На День міста у Збаражі можна було придбати екологічну кераміку із унікальної глини

День другий. Гончарі з Луцька

Серед яток із фабричними сувенірами та закусками привернув увагу чоловік у вишиванці та брилі, який на гончарному крузі проводив майстер-клас із гончарства. Діти залюбки сідали за гончарне коло, і з допомогою майстра за кілька хвилин із шматка глини виліплювали горнятко, підсвічник, глечик. – Під час майстер-класу учень відчуває, як з шматка глини формується виріб, це як арт-терапія, цього не можна передати словами, – запевняє гончар Микола. Гончарі із Луцька Михайло Мажара і Микола Шавула у Збаражі вперше. Вони – професійні гончарі, займаються гончарством більше 20-ти років. Працюють за старовинною технологією, за якою споконвіку виготовляли гончарні вироби на Волині їхні предки. – Ми самі видобуваємо глину в себе на Волині, у колишньому селищі гончарів, – розповідає пан Михайло. – Ця глина унікальна, на відміну від більшості глин, які є намивними, наша – гейзерного походження. Пласт цієї унікальної глини виходить на поверхню в певних місцях на території України та Білорусі, – каже гончар Михайло.
Луцькі гончарі не лише готують глину за старовинною технологією, а й виготовляють автентичні вироби на гончарному крузі, зробленому, як у старовину. Свої вироби гончарі не розмальовують, адже ця техніка розповсюджена на Закарпатті та Полтавщині і не притаманна Волині.
Гончарі Михайло і Микола виготовляють ужиткові вироби з глини у двох традиційних для їхнього регіону техніках – «молочарній» і «димленій». «Молочарна» техніка полягає у зануренні глиняного виробу у молоко. Глина «купається» у молоці, потім випалюється, потім знову «молочні ванни» і знову піч. – Під час такого молочного купання, в залежності від жирності, структури молока та температури випалювання можна отримати виріб від світлого молочного шоколаду до темного шоколадного кольору, – ділиться секретами «молочарної техніки» Микола Шувала. «Димлена» техніка полягає у випалюванні кераміки дровами. Обидві техніки автентичні, а посуд, виготовлений на їх основі, екологічно чистий, запевняють волинські гончарі. Свою кераміку майстри привезли до Збаража. Тут різноманітної місткості – гладущики, горщики, баняки, макітри, кавоварки, горнятка. – Цей посуд можна використовувати і в печі, і в духовці, і в мікрохвильовці, а їжа, приготовлена у наших горщиках, надзвичайно смачною виходить. Раз скуштувавши страву, приготовану у нашій кераміці, ви більше ніколи не захочете їсти з іншого посуду, запевняють гончарі з Луцька. Придбати унікальну кераміку з гейзерної глини можна було від 50 гривень за горнятко до 400 гривень за чотирилітрову каструлю, глиняну мисочку продавали по 100 гривень, а кавоварку по 150 грн.

Наталка ПАРОВА

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *