Учениця школи-інтернату та її тренер призери чемпіонату Європи з гирьового спорту

27-30 квітня 2018 року в м. Цельє, Словенія, проходив відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту. Відкриття змагань відбулося за участю Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Словенія –Михайла Бродовича.
Учениця Збаразької санаторної загальноосвітньої школи -інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради та Збаразької РК ДЮСШ Іванна Залевська зайняла ІІ місце в змаганнях дівчат вагової категорії до 60 кг у вправі ривок гирі 16 кг та стала срібною призеркою чемпіонату Європи з гирьового спорту серед юніорів.
Тренер Іванни – вчитель фізичної культури і вихователь Збаразької школи-інтернату, викладач Збаразької РК ДЮСШ, бронзовий призер чемпіонатів світу серед чоловіків і ветеранів – Віталій Гуголь, став чемпіоном Європи у змаганнях серед ветеранів у ваговій категорії понад 90 кг. «двоборство» та виборов золоту і срібну медалі чемпіонату в командній естафеті у «поштовху гир довгим циклом» та змішаній командній естафеті.
Спортсмени висловлюють щиру вдячність:
За благодійну допомогу участі у міжнародних змаганнях: Народному депутату України Михайлу Головку, керівнику корпорації Збаразький КХП Олександру Шпаку, старшому менеджеру агрохолдингу «Мрія» Миколі Вальчуку, керівнику ТОВ «Імперіал Групп Україна» Івану Конопацькому, керівнику Фë³ралан» Богдану Грегоращуку, а також приватним підприємцям: Ігорю Процику, Роману Мацику, Ігорю Данилевичу, Руслану Адамовичу, Ігорю Ломазі, Віталію Кузьмисі та Андрію Галеті. За сприяння та підтримку вдячні: Збаразькому міському голові Роману Полікровському та колективу міської ради, заступникам голови райдержадміністрації Головатюку Юрію Петровичу та Петру Тиньо, начальнику управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлані Демах, директору Збаразької санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради Оксані Рудник, директору Збаразької РК ДЮСШ Ігорю Патронику, завідувачу Збаразького РС УДМС України в Тернопільській області Олександрі Лабінській, приватному нотаріусу Оксані Джулі, Дмитру Олещуку.

за інформацією Віталія ГУГОЛЯ

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *