Завдяки збаражанам волонтери закупили джип для «Санти»

6 червня волонтери ГО Штаб національного спротиву Збаразького району вирушили у чергову поїздку на Схід, щоб передати українським воїнам на передову необхідну допомогу і обладнання, загальною вартістю 8 тисяч доларів, яке вдалося зібрати завдяки злагодженій роботі небайдужих збаражан, аграріїв, підприємців та волонтерів з усіх куточків світу. Волонтери Штабу – Володимир Голоднюк, Валерій Безганс та Юрій Десятник відвідають бійців на Маріупольському напрямку у Широкіному, Водяному, а також заїдуть на позиції у Гірнику, Торецьку і Новолуганську. У дорогу волонтери виїхали на двох автівках – на волонтерському Мерседесі-спрінтері та на джипі «Міцубіші-Паджеро», який закупили на зібрані збаражанами кошти, щоб передати бійцям.
Нагадаємо, до збаразьких волонтерів звернулися бійці 57-ї бригади, 34 батальйону, що дислокувалися у Пісках, з проханням привезти їм авто, адже їхній автомобіль, яким військові підвозили на позиції воду, харчі, патрони був знищений під час ворожого обстрілу. Збаражани змогли оперативно зібрати кошти для закупівлі цього автомобіля. – Джип за три тисячі доларів купили на Київщині, ще на 1000 доларів зробили автівці повний техогляд та ремонт, адже на передовій у хлопців немає можливості займатися ремонтом, – розповідає керівник Штабу Володимир Голоднюк. – Збаражани довели, що для нас немає нічого неможливого, якщо ми всі разом працюємо над однією ціллю, тому за досить короткий проміжок часу нам вдалося зібрати необхідні кошти і придбати автомобіль. Щиро вдячні усім небайдужим краянам, аграріям, волонтерам з діаспори, нашим заробітчанам, які відгукнулися на наш заклик, особисто приносили і переказували кошти на волонтерський рахунок. – Та, насамперед, хочемо подякувати нашим постійним помічникам, – долучається до розмови волонтер штабу Григорій Ямчук. – А саме – ТОВ «Поділля» (керівник Василь Щурко), ТОВ «Микулинецький бровар» (керівник Володимир Троян), Михайлу Шкільному із ТОВ «Сім-Сім», ПП «Гаї Розтоцькі». Будівельні матеріали, ФК «Тризуб» місто Париж, фермерам Ярославу Древніцькому, Богдану Грегоращуку, збаражанам Андрію Савчуку, Ірині Чудновській, Володимиру Банирі, пані Лілії з Італії, Ользі Войтків зі США. Завдяки співпраці із колегами із волонтерської організації «Схід і Захід єдині» (керівник Едуард Хатмулін), веземо хлопцям ще новісінький комплект пневматичних коліс до джипа.
Джип збаразькі волонтери відвезуть в Авдіївку, українським добровольцям із підрозділу «Санти», бо поки збирали кошти на джип для 57 бригади 34 батальйону, які впродовж двох років, без ротації воювали у Пісках, командування ООС вивело цю бригаду на ротацію та доукомплектування. – Про такі речі волонтерів не повідомляють, – каже керівник Штабу. – На полігоні хлопцям це авто не потрібне, а на передовій –життєво необхідне, тому веземо транспорт у добробут, у підрозділ легендарного «Санти».У цю поїздку пальним нас забезпечили фірма «Iufros-bus»(керівник Сергій Пошелюзний), ТОВ Збаразьке КХП(керівник Олександр Шпак), місцеві фермери Ярослав Базник, Василь Таращук, Петро Береза.
Крім джипа збаражани везуть на фронт чотири підзорних труби, генератор, 15 вогнегасників, 10 газових примусів, 22 комплекти літньої військової форми «мультикам», 34 пари літніх берців, які закупили для воїнів ТОВ Збаразьке КХП, 10 пар шортів, багато футболок, кепок, панам, засоби гігієни, каву тощо. А ще 500 поліпропіленових мішків, 40 кілограмів цвяхів, для укріплення позицій, один LED-телевізор, за допомогою якого на екран виводять колір спостережень для коригування вогню. Львівські волонтери з «Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів» передали на передову чотири величезних маскувальних сітки для бліндажів, військової техніки тощо. А ще 20 дощовиків, які львів’яни шиють власноруч.
– Ми дуже вдячні усім волонтерам, які з нами співпрацюють роками, бо без них ми мало що б могли зробити, – каже волонтерка Штабу Іванка Гриців. – Дякуємо Богу, що звів нас із такими людьми, усі вони різні, але усі і кожен справжні патріоти. Не один рік ми співпрацюємо із волонтерською сотнею міста Брешія (Італія), які не лише регулярно передають нам посилки з засобами гігієни, шкарпетками, медикаментами, а й самостійно організовують в Італії благодійні ярмарки, тематичні вечори, щоб зібрати кошти. Задоволені співпрацею із волонтером із Болгарії, якого ми у штабі називаємо «друг болгарин». Він щотижня надсилає у Штаб посилки з футболками, шкарпетками та іншими засобами гігієни. Не можемо не згадати пана Андрія, який передав для бійців купу засобів гігієни, будівельні рукавиці, чаї, каву, наголосивши, що це гостинець від його трьох донечок Амалії, Діани та Анжеліки.
Хочемо також подякувати нашим партнерам із магазинів військового спорядження «Патріот» та «Миротворець» за постійні суттєві знижки при купівлі військової форми, взуття, завдяки цьому ми можемо придбати набагато більше необхідних товарів.

Наталка ПАРОВА

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *