Працівники центру зайнятості влаштували для школярів Колодненської та Чернихівецької ОТГ профорієнтаційні пленери

Там, де діти, – завжди весело і позитивно, а де служба зайнятості – цікаво і пізнавально. В цьому переконатися мали змогу учасники свята, організованого для учнів шкіл Колодненської ОТГ Збаразьким районним центром зайнятості з нагоди Міжнародного дня захисту дітей під назвою «Профмандри». Усіх присутніх привітала зі святом в.о.директора Збаразького РЦЗ — голова комісії з припинення Оксана Радібова, яка запросила до участі у інтерактивних іграх для молоді.
Аналогічний захід фахівці Збаразького РЦЗ спільно із РЦ соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді провели на початку червня для учнів шкіл Чернихівецької ОТГ.
Працівники служби зайнятості організували три станції: «Я пізнаю себе» – 9-11 класи, «Поринь у світ професій»-5-8 класи та «Професійні мрійника» – 1-4 класи.
Світлана Пачковська працювала із наймолодшими учасниками. Жваві, енергійні та завзяті дітлахи вправно відгадували загадки про професії, пригадували приказки та прислів’я про працю, грали гру “Ланцюжок професій”, розмальовували картинки, на яких зображено різноманітні професії.
На станції «Поринь у світ професій» Неля Фарина пропонувала учням 5-8 класів виконувати завдання: “Анаграмма професій”, “П`ятий зайвий”. Дівчатка проходили тест “Який у тебе характер”. Школярі охоче розповідали про професії своїх батьків та ділилися мріями, ким хочуть стати у майбутньому.
Наталя Олексюк з учнями 9-11 класів на станції «Я пізнаю себе» проходили тести: на визначення темпераменту, на мислення, за допомогою вибору геометричних фігур визначали характер учасника, грали гру “Крокодил”. Ерудованість, обізнаність, кмітливість та акторську майстерність продемонстрували учні в конкурсах.
Батьки не стояли осторонь вони вболівали за дітей, допомагали, а також брали участь у конкурсах та іграх, проходили тест ”Тварини”.
Всі учасники заходу витягували побажання із «Кошика побажань» та писали побажання іншому. Кожен учень отримав путівник учасника профорієнтаційного пленеру “Профмандри”, випускники – астрологічний прогноз вибору професії, наймолодші ще й сувеніри на згадку. На пленері панувала атмосфера невимушеності, цікавості та задоволення від участі.
День захисту дітей — це не тільки свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і активними громадянами своєї країни.

Підготувала начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія ОЛЕКСЮК

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *