Родинне свято об’єднало дітей та батьків

Родинне свято «Щаслива родина – щаслива дитина» відбулося нещодавно у Збаразькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 імені Івана Франка. Чотири покоління (бабусі, дідусі, матусі, татусі, діти й онуки) зібралися у затишному, по-весняному оформленому залі. Гостей віншували духмяним короваєм, який став символом родинного свята, присвяченого Міжнародному дню сім’ї, яке школа відзначає вже понад десять років. Це свято завжди особливе, яскраве, наповнене приємними враженнями, усмішками і теплом.
З особливим хвилюванням виходили на сцену діти, ловлячи погляди найрідніших людей. Свою любов вони висловлювали піснями, танцями, віршами. Однією із родзинок свята стала лірично-хореографічна композиція «Мама», яка розчулила до глибини душі усіх присутніх. Цей номер – спільне творіння класовода Наталії Баланюк та батьківсько-учнівського колективу 2-Б класу.
Шквал оплесків отримали першокласники – учасники молодшої групи танцювального колективу «Дивоцвіт» (керівник Вікторія Турчин), які виконали жартівливий танок «Пірати».
Ніхто не залишився байдужим під час виконання пісень родинами Довгаль, Мацик, сімейним дуетом Герасимчук. Чудовим доповненням святкових вітань був танок у виконанні учениць 6-Б класу у складі Іванни Бебко, Софії Домбик, Діани Дептак; середньої та старшої групи танцювального колективу «Дивоцвіт». Чарували присутніх українські народні пісні у виконанні шкільних фольклорних гуртів «Намисто» та «Співаночка» (керівник – Віра Телев’як).
Цікавими контрастними виступами вразив батьківсько-учительсько-учнівський колектив «Гармонія», пісні якого то розчулювали до сліз, то веселили всіх присутніх. Приємно, що батьки радо відгукуються на запрошення взяти участь у сімейному вогнику, демонструючи приклад згуртованості шкільної родини. Так, постійними учасниками таких теплих зустрічей є Ірина Кухарська, о. Роман Сливка, о. Олег Басок, Галина Сливка, Вікторія Довгаль.
Фінальним акордом стало виконання сімейним дуетом Шумайко-Грещук пісні «Українська родина», яку підхопили всі присутні, та частування короваєм. У залі протягом усього свята панувала атмосфера доброзичливості та любові, яку постійно підтримували талановиті ведучі – молоді вчителі Юрій Напованець та Оксана Адамович.
Традиційним для Дня відкритих дверей і з нагоди Міжнародного дня сім’ї став загальношкільний ярмарок, на якому маленькі господиньки та господарі зі своїми батьками демонстрували свою кулінарну майстерність. Родзинкою частування став борщ від директора школи Ганни Йосипівни Альохіної, яким могли поласувати всі охочі.
Приємним доповненням до свята для батьків і дітей став родинний танцювальний флешмоб під керівництвом Світлани Резнік та перший шкільний фестиваль зачісок «Я матусеньку завзято чепуритиму до свята», під час якого батьки та діти змогли не лише продемонструвати свою перукарську майстерність на сімейному вогнику, а й отримати нагороди. Так, переможці фестивалю зачісок Аліна Шумелда та її мама Наталія Богданівна отримали головний приз – сертифікат на придбання вишиванки. Спонсорами стали власники крамниці «Happy Day» Мриглод Наталія Ігорівна та Денис Євгенович, батьки учениці 7-А класу Юлії Мриглод, з ініціативи якої у школі і відбувся фестиваль зачісок.
Сім’я – це маленький рай на землі. Щаслива людина, котра має родину та здатна відчувати любов. Особливо важливо це для дітей, адже дитяче серце, наче губка, сприйнятливе до всього доброго і поганого. Із сім’ї дитина виносить у подальше життя навички, вміння, а найголовніше із них – уміння любити. Вберегти отой паросток любові, плекати його покликана кожна школа.

Наталія СТАСЮК, заступник директора
з навчально-виховної роботи,
Іванна ТАРАС, педагог-організатор

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *