Юні борці завоювали медалі і за кордоном, і вдома

Другого червня збаразькі борці – вихованці Збаразької ДЮСШ та ФСК»Чемпіон» побували на двох змаганнях – одна команда поїхала у Прагу, інша – в Рокитне Рівненської області.
Обидва турніри принесли немалий врожай для наших юних земляків.
Зокрема на Міжнародному турнірі з вільної боротьби серед молодших юнаків , що відбувся у Празі, медалі здобули усі семеро учасників змагань. Проте фортуна того дня була найбільш прихильною до тих, хто виборов «золото». Чемпіонами стали Ілля Вінтонович (вагова категорія 28 кг), Владислав Хариш (35 кг), Арсен Цар(39 кг), Влад Пожогін (80 кг). Срібні медалі вибороли Назар Баньковський (28 кг), Олександр Мельник (42 кг)
Богдан Бастюк (47 кг). У загальнокомандному заліку збаражани мають друге місце.
Друга команда спортклубу “Чемпіон ” змагалась у м.Рокитне Рівненської області на відкритому всеукраїнському турнірі «Малюк-2018».
Бронзові медалі здобули Дмитро Борак (26 кг), Назар Васьків (32 кг).
5 -те місце у Івана Максимчука (26 кг) та Назара Бовтуна (29 кг).
Займаються юні спортсмени у тренерів Петра та Євгена Королів, Олександра Шафранського, Олега Борисевича.