Розповім про хорошу людину

Збаражанка Світлана Євгенівна Малишко народилася 21 вересня 1978 року в селі Залужжя нашого району. Із 1979 по 1985 рік виховувалась у Збаразькому дитсадочку «Ромашка» , а її вихователем була Галина Антонівна Кравчук, нянею – Орися Лук’янівна Смалюх, музичним керівником – Ярослав Едуардович Габік.
Я часто бував у садковій групі, яку вела дружина. Одну із вихованок на ім’я Світланка запам’ятав із того, що її батьки – Стефанія та Євген Малишки завжди були вдячними та привітними до педагогів, а їхня гарна дівчинка завжди була чистенько й акуратно одягнена, весела та життєрадісна.
Коли Світлана дізналася, що Галина Антонівна померла, а я, її чоловік, Володимир Олексійович, збираю матеріал – розповіді вихователів і вихованців садочків до написання книжки про роботу садочків Збаража, надіслала мені свої спогади і фото. Наведу фрагмент з її спогадів: «Мені хотілось кожного ранку йти в садочок, бо ж там з любов’ю мене зустрічали Галина Антонівна та Орися Лук’янівна, і кожень день в садочку починався гімнастикою в супроводі музики, творцем якої був Ярослав Едуардович».
Світлана після дитсадочка успішно закінчила Збаразьку СШ №2 і ПТУ-25, і тепер працює в Збаразькій центральній лікарні на посаді оператора комп’ютерного набору. Я дуже їй вдячний за те, що набрала понад 200 сторінок моєї майбутньої книжки «Історія виховання, навчання дітей в дитячих захоронках і садочках Збаража».
Не дивлячись на те, що їй 21 вересня виповнюється лише 40 років, вона з хорошою людиною – своїм чоловіком Романом Матусевичем народили і виховали двох доньок Таню і Надю, і вже мають зятів Степана та Тараса, внучку Злату.
То ж, дорогенька Світланочко, дякую Тобі і Твоїм батькам, що не забуваєте педагогів, а Тобі – гарній, розумній та вродливій, хай завжди щастить у Твоєму молодому і красивому житті!

З повагою – вчитель музики, історії Володимир Кравчук

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *