Збірні команди Збаразького району успішно виступили на перших спортивних іграх Тернопільщини

25 серпня у с. Великі Гаї Тернопільського району, відбувалися фінальні змагання перших спортивних ігор Тернопільщини.
Розпочались змагання з комплексної легкоатлетичної естафети. Команда легкоатлетів району у складі: переможців та призерів обласних змагань – Марії Патроник, Владислава Корнатого (члени збірної області, учасники чемпіонату України з легкоатлетичного кросу), Вероніки Кондзерської та Ігоря Яремчука у напруженій боротьбі із суперниками, серед яких були відомі не тільки в нашій країні майстри «королеви спорту» міжнародного рівня Іван Стребков та Оксана Ралько (команда Бучацького району), зупинилась за крок від п’єдесталу пошани, посівши почесне четверте місце. Готували команду до змагань тренери-викладачі Збаразької РК ДЮСШ – Ігор та Наталія Патроник.
Команда з пляжного волейболу у складі Дениса Гевка та Василя Процика (тренер – Ігор Боднар) зайняла друге місце у змаганнях серед чоловіків, поступившись першістю лише суперникам з Гусятинського району.
Команда гирьовиків Збаразького району у складі призера й переможця обласних змагань і турнірів з гирьового спорту – Вадима Карлатяна, багаторазового призера чемпіонатів України та всеукраїнських і міжнародних турнірів з гирьового спорту – Володимира Гуменного та призера чемпіонату України з гирьового спорту серед юніорів Тараса Кузьми (тренери – Петро Багрій та Віталій Гуголь) виборола срібні медалі спортивних ігор Тернопільщини у вправі поштовх гир вагою 24 кг «довгим циклом».
Не зважаючи на велику спеку, наші хлопці та дівчата, які були одними з наймолодших на турнірі, змогли показати високі спортивні результати і випередити команди суперників з інших районів і об’єднаних територіальних громад області.

за інформацією Віталія ГУГОЛЯ

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *