Гирьовики – срібні призери Кубка України

Збаразькі гирьовики, які у складі Тернопільської області виступили на Кубку України 5-6 жовтня у спорткомплексі Львівського політехнічного університету, що проводила Асоціація гирьового спорту України, стали срібними призерами змагань. Збаражани, які становили більшість із загальної кількості спортсменів команди області, продемонстрували добрі результати в особистому заліку. Змагання проводились у вправах «довгий цикл», «двоборство», «напівмарафон» – підняття однієї гирі впродовж 30 хвилин. Дівчата виконували ривок.
Зокрема, вихованці тренерів Збаразької РКДЮСШ Петра Багрія та Віталія Гуголя стали володарями низки медалей.
Двоє представниць команди – учениця школи-інтернату Анастасія Роговська та учениця першої Збаразької одинадцятирічки Олена Левкович виступили у ваговій категорії 58 кг і, піднімаючи у ривку 16-кілограмову гирю, вибороли відповідно «срібло» та «бронзу». Серед хлопців у ваговій категорії до 53 кг серед юніорів у двоборстві чемпіоном став наймолодший у цій ваговій категорії спортсмен Андрій Тольпа.
У категорії 74 кг виступали троє наших земляків. Богдан Тольпа, виступаючи серед дорослих у вправі «довгий цикл», здобув золоту медаль, а серед юнаків – срібну. Четверте місце серед юніорів – у Вадима Карлатяна з Коханівки. Чемпіоном серед юніорів у своїй ваговій категорії став Володимир Гуменний.
Серед ветеранів виступили наші тренери. У віковій групі 40-50 років та у ваговій категорії понад 95 кг змагався Віталій Гуголь і зайняв четверте місце.
У категорії 50-59 років у вправі «довгий цикл» чемпіоном став Петро Багрій, а серед дорослих до 40 років спортсмен зайняв друге місце. Також Петро Федорович взяв участь у естафеті у складі команди з трьох гирьовиків, яка зайняла перше місце.
Серед ветеранів понад 60 років дві золоті медалі завоював Сергій Боднарчук з Киданець, який виступив із 16-ками у двох вправах.