Осіннє золото та срібло зібрали вихованці борцівського клубу «Чемпіон» на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів

На міжнародному турнірі «Дружба», що відбувся наприкінці вересня у Броварах за участю спортсменів з дев’яти держав, «бронзу» завоював Юрій Вовк у ваговій категорії 51 кг. Збаражанин Андрій Ткач- на шостому місці.
У той же час команда чемпіонівців побувала на змаганнях «Кубок мера» в Тернополі. Срібним призером став Владислав Хариш, який вперше боровся у ваговій категорії 35 кг. Третє місце у Катерини Мельник (39 кг), п’яті місця посіли Назар Баньковський (32 кг), Ілля Вінтонович ( 30 кг), Роман Ятищук (44 кг).

Сім медалей місцеві юні борці привезли із польського міста Намислув , де 5-7 жовтня відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби, в якому взяли участь спортсмени Словаччини, Польщі, Чехії, Німеччини та інших країн.
Команда збаражан загалом виборола бронзову нагороду. В особистому заліку хлопці мають три «золота» – Назар Баньковський (30 кг), Влад Хариш (36 кг), Богдан Бастюк (48 кг). Двоє наших земляків – Назар Васьків (35 кг) і Григорій Шафранський (56 кг) здобули срібні нагороди. «Бронза» дісталась Іллі Вінтоновичу (30 кг) та Олегу Ключці (60 кг). Приз кращого борця турніру отримав Назар Баньковський. Призери нагороджені цінними подарунками, грошовими преміями та кубками.

Рясний врожай медалей – аж 16- привезли збаражани із Шумська. На традиційному всеукраїнському турнірі «Волинські тигри» змагались у майстерності хлопці та дівчата – борці-початківці з Хмельницької, Рівненської, Тернопільської та інших областей. Найбільше серед наших спортсменів відзначився Олександр Смакула, який виборов одразу дві медалі. Золоту – серед молодших юнаків та срібну – серед старших у ваговій категорії 27 кг. Чемпіоном серед старших юнаків став Іван Максимчук ( категорія 26 кг).
Срібні призери змагань – Мартіна Модна (22 кг), Станіслав Бас (27 кг), Дмитро Борак (29 кг), Вадим Крупський (57 кг). Дев’ятеро наших земляків мають бронзові медалі – Остап Худо (22 кг), Віталій Ткач (24 кг), Арсен Яворівський (24 кг), Олег Кирик (27 кг), Влад Модний (29 кг), Дмитро Плясюк (29 кг), Влад Табачишин (29 кг), Роман Лукащук ( 38 кг), Вадим Остапенко (57 кг).
Виховують юних спортсменів тренери ДЮСШ Петро та Євген Королі, Олександр Шафранський, Олег Борисевич.
А на 53-ому турнірі імені Олекси Довбуша, що відбувся у Коломиї 5-7 жовтня за участю борців з Вірменії, Грузії, Польщі, Німеччини, Литви та інших, загалом дев’яти держав, шосте місце зайняв наш земляк Олександр Бебко (61 кг). – Це досить пристойний результат , – відзначив тренер Петро Король, – якщо врахувати, що у ньому брали участь команди на рівні збірних команд держав.

А з чемпіонату Тернопільської області, який відбувся 12-13 жовтня в обласному центрі, юні борці назбирали аж 12 нагород. Зокрема, чемпіонські титули чемпіонату вибороли шестеро вихованців Збаразької ДЮСШ – Влад Хариш ( вагова категорія 35 кг), Роман Ятищук (44 кг), Богдан Бастюк ( 48 кг), Антон Солонинка (56 кг), Андрій Сидяга (75 кг), Владислав Пожогін ( 85 кг). «Срібло» чемпіонату привезли додому Назар Баньковський (29 кг), Назар Бовтун (32 кг), Роман Доган (38 кг), Арсен Цар (41 кг).
Треті місця здобули Ілля Вінтонович (29 кг) та Арсен Яблонський (44 кг).
За результатами виступів будуть обрані претенденти у збірну Тернопілля для участі у чемпіонаті України, який відбудеться у Бердянську.

А Юрій Вовк днями представив Україну та Збаражчину на міжнародному турнірі у польському місті Краснік. Наш земляк зайняв п’яте місце. Непоганий результат , адже у змаганнях брали участь сильні спортсмени з Польщі, Німеччини, Білорусі, Росії, Словаччини, Чехії та багатьох інших країн.