У Травневому патріотичним забігом вшанували пам’ять Героїв

15 жовтня у селі Травневе, біля пагорба Гідності, відбулась панахида за усіма Героями Небесної сотні, одним із яких був житель цього села – Назарій Войтович. Священики Олексій Боднарчук та Петро Біляшевич у духовному слові трактували присутнім, чому ми повинні шанувати пам’ять своїх героїв і молитись за їхні душі.
Директор школи Василь Оверко запросив усіх бажаючих взяти участь у легкоатлетичному забігу вулицями села під гаслом : «Не забудемо Героїв», наголосивши, що це змагання оргаізоване, щоб нагадати дітям і дорослим про те, що вшанування полягає не лише в хвилинах мовчання або покладанні квітів до монумента, а у наших справах: у тому, як ми себе проявляємо як християни та громадяни. – Саме для цього ми і біжимо сьогодні, щоб показати, що ми – сильна нація, а, як відомо, сильна держава є вільною. Для цього тоді загинули ці хлопці, через це у нас продовжується війна на Сході. Тому, ось такими маленькими, але спільними справами ми приєднуємось до чогось великого, до духу України, – зазначив організатор забігу Василь Оверко.
Забіг проводився двома групами: учнями початкової, середньої школи разом із дорослими. Учасниками булили жителі не тільки Травневого, а й сусідніх сіл. Переможцями у старшій групі стали: серед юнаків Сергій Сівак – 1 місце, Олександр Бляха – 2 та Руслан Табачний – 3 місце, відповідно серед дівчат переможницею стала Інна Гумен, почесне 2 місце отримала Христина Гінко, а третьою прибігла Оксана Марховська. У молодшій групі із великим відривом перемогла четвертокласниця Валентина Свирид, на другому місці Вероніка Смолинець з 5-го класу, із невеликим відривом від неї третє місце зайняла наймолодша учасниця змагань, третьокласниця Злата Торченюк. Усіх учасників нагородили грамотами, футболками із головним слоганом забігу «Не забудемо героїв» та солодкими подарунками від Назарчика. Організатори сподіваються, що цей забіг стане щорічним.

Юлія ОВЕРКО

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *