Збаразькі борці стали переможцями міжнародних турнірів

Вагомими досягненнями увінчались виступи місцевих борців на міжнародному турнірі з вільної боротьби серед юнаків пам’яті тренера Богдана Сцібайла, який відбувся в обласному центрі 2-4 листопада за участю 430 спортсменів з Польщі,Угорщини, Молдови, Білорусі та міст України.
Вихованці ФСК «Чемпіон» та Збаразької ДЮСШ (тренери Петро та Євген Королі, Олександр Шафранський, Олег Борисевич) загалом здобули 8 медалей. Найбільші успіхи супроводжували Юрія Вовка ( вагова категорія 51 кг) та Андрія Ткача (55 кг). – Хлопці здобули «золото», впевнено перемігши суперників, – відзначив тренер Петро Король. – Юрію Вовку довелось змагатись із діючим чемпіоном України, тим не менше хлопцю вдалось отримати чисто технічну перемогу із рахунком 16:6. Добре попрацювати для перемоги потрібно було і Андрію Ткачу, який у боротьбі за вихід у фінал переміг члена збірної команди Білорусі, а у фіналі – члена збірної команди Молдови. Окрім чемпіонських титулів, наші обидва земляки отримали ще й звання кращих борців турніру і відповідно солодкі супер-призи. Срібні нагороди дістались Назару Баньковському (29 кг), якому вдалось перемогти тих суперників, яким він раніше завжди поступався. А також Богдану Бастюку (48 кг), який уступив лише члену збірної команди Молдови. Бронзовими призерами стали Владислав Хариш (35 кг), Арсен Цар (41 кг), який вперше став призером даного турніру, Юрій Дячук (52 кг), серед дівчат – Катя Мельник. П’яті місця мають Роман Доган ( 38 кг) та Олександр Смакула.
***
На 16-ому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби « Торські ігри», який відбувся у Слов’янську Донецької області, побували наші земляки Антон Семенчук, Влад Пожогін та Олександр Мельник. Олександр Мельник виборов бронзову нагороду, змагаючись у ваговій категорії 45 кг.
***
Збаражани також взяли участь у змаганнях серед дорослих. У міжнародному турнірі з вільної боротьби «Тернове поле» пам’яті тренера Віталія Назарчука, що відбувся 1-2 листопада у Тернополі за участю членів збірних команд Білорусі, Угорщини, України, переможцем став Олександр Бебко ( вагова категорія 61 кг). Олександр також виконав нормативи на звання майстра спорту України. На третьому місці – Олександр Михальський (74 кг), який поступився члену збірної команди України, призеру чемпіонату світу з Одеси.