Збаразькі юні тенісисти вибороли путівку на міжнародний турнір

10-11 листопада відбувся командний чемпіонат Тернопільської області з настільного тенісу серед команд ДЮСШ (дівчата, юнаки 2004 р. н. і молодші). Відбувалися змагання на спортивній базі ЗОШ №23 І-ІІІ ст.
У змаганнях взяли участь 13 команд ДЮСШ Тернопільської області.
У команді Збаразької РК ДЮСШ було троє дівчат: Іванна Симів, Софія Симів, Христина Кузьма та троє юнаків: Данило Балдюк, Арсен Граблюк, Назарій Серкіз.
Команди були розділені на підгрупи і загальні місця визначалися у стикових зустрічах.
Наші юнаки були посіяні із командами Тернопіль-1 (яка зайняла І командне місце), м.Чортків та смт. Підволочиськ.
Назарій Серкіз, Данило Балдюк та Арсен Граблюк хоч і поступилися командам Тернополя та Підволочиська з рахунком 3:4, але продемонстрували високотехнічну гру. Перегравши команду Чорткова з рахунком 4:2, у стиковій грі вони поступилися команді Тернопіль-2 з рахунком 3:4. Хоч зайняли лише шосте місце у загальнокомандному заліку серед юнаків, але це великий успіх оскільки вони були наймолодшими учасниками чемпіонату.
Набагато краще виступила команда дівчат, яка з рахунком 4:0 легко перемогла команди Бережани-2, Тернопіль-2 і з рахунком 4:2 – команду Бережани-1.
Проте у фінальній грі з більш досвідченою командою Тернопіль-1 дівчата програли з рахунком 1:4 і стали другими. Це вивело команду Збаразької РК ДЮСШ в неофіційному заліку на ІІІ місце.
До речі, скоро збаразькі юні тенісисти братимуть участь у Міжнародному турнірі з настільного тенісу, який відбуватиметься з 30 листопада по 2 грудня 2018 в м Луцьку. Бажаємо їм кращих результатів на цих престижних змаганнях.
Готував команди до змагань тренер-викладач Збаразької РК ДЮСШ Василь Деяк.

Ігор ПАТРОНИК,
директор Збаразької РК ДЮСШ

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *